نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دیدن کامنتهای قبلی نامزدم با دیگری ناراحتم کرده

1243
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23295
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دیدن کامنتهای قبلی نامزدم با دیگری ناراحتم کرده

سلام...من با اقايي قصده ازدواج دارم و همو خيلي دوست داريم ايشون و قراره بعده از سال پدربزرگش مراسم بگيريم ...من خيلي بهش اعتماد دارم ولي امروز توي فييس بوكش ديدم به يه دختري يكسال و نيم پيش يعني مي سال ٢٠١٤.تولدشو تبريگ گفته هم روز تولدش هم قبله تولدش..اون دختر تشكر كرده ...ديدم عكسهاي اين دخترو لايك كرده البته اونم بعضي هاشو لايك كرده..اينو بگم كه خانواده هاشون رفت و امد دارن باهم...اين دختر موهاش فر هست و نامزده من عاشقههههه موي فر هست..و بهش همً گفته هميشه فرفري باشه و خوش و دنيا به كامت..از خودم بگم كه من موهام فره و يه دليله ظاهري واسه ي جذابيتم براي اون همينه و خيلي ازم تعريف ميكنه و اخلاقم هم خيلي دوست داره...و اينو بگم من از نامزدم سر هستم و نامزدم منو ميپرسته و اصلا يه بار تا حالا باهاش بد اخلاقي گير نكردم و بهش محبت ميكنم و از نظره ظاهري هم ميدونم همون هستم كه ميخاسته..حالا كلا اين دختر درگيرم كرده چون باش دو سال پيش هم شوخي كرده تو كامنتاش..البته نامزد من كلا شوخه و با بقيه هم شوخي ميكنه ولي من نميدونم چرا اينقدر ناراحتم...يه جا هم دو سال پيش نوشته واسش به انگليسي استيكره تو جذابي رو زيره يه عكساش كه موهاش فر هست نوشته همه ي اينا كلا شايد ١٠ تا كامنتمً نميشه ...حالا به نظره شما من بايد چه عكس العملي نشون بدم؟همش فكً ميكنم از اين دختر خوشش ميادو اين واقعا داغونم ميكنه...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : چه واكنشي نشون بدم؟؟؟

سلام خواهر عزیز الان اومدی راهنمایی بگیری که واکنشت راجبع اینکه دوسال پیش دوست پسرت واسه یه دختر استیکر فرستاده چی باشه ؟

سعی کن تو محیط واقعی بشناسیش نه با شمردن لایکای دخترا تو فیسبوک زیر پست دوست پسر یا همون نامزدت

3. 2 کاربران زیر از صابیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16452
    تشکـر
    220
    تشکر شده 173 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط صابیر نمایش پست ها

سلام خواهر عزیز الان اومدی راهنمایی بگیری که واکنشت راجبع اینکه دوسال پیش دوست پسرت واسه یه دختر استیکر فرستاده چی باشه ؟

سعی کن تو محیط واقعی بشناسیش نه با شمردن لایکای دخترا تو فیسبوک زیر پست دوست پسر یا همون نامزدت
    تو چرا شبیه منی؟ نکنه خودمی؟

5. کاربران زیر از Dark Knight بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24124
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

هر کس زندگی شخصی خودشو داشته تو گذشته ..
    شما مسئول 2 سال پیش همسر یا دوستت نیستی..
    هر رابطه ای آغازی داره
    شما الان آغاز کردی پس به فکر از الان تا بعد باش نه از الان تا قبل
    اخلاق آدمها رو از رفتار و منش و برخورد و زندگی حاشون میشه شناخت نه از روی دوستی های گذشته اشون ..

7. کاربران زیر از نیلوو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد